МЕНЮ


Фестивали и конкурсы
Семинары
Издания
О МОДНТ
Приглашения
Поздравляем

НАУЧНЫЕ РАБОТЫ


  • Инновационный менеджмент
  • Инвестиции
  • ИГП
  • Земельное право
  • Журналистика
  • Жилищное право
  • Радиоэлектроника
  • Психология
  • Программирование и комп-ры
  • Предпринимательство
  • Право
  • Политология
  • Полиграфия
  • Педагогика
  • Оккультизм и уфология
  • Начертательная геометрия
  • Бухучет управленчучет
  • Биология
  • Бизнес-план
  • Безопасность жизнедеятельности
  • Банковское дело
  • АХД экпред финансы предприятий
  • Аудит
  • Ветеринария
  • Валютные отношения
  • Бухгалтерский учет и аудит
  • Ботаника и сельское хозяйство
  • Биржевое дело
  • Банковское дело
  • Астрономия
  • Архитектура
  • Арбитражный процесс
  • Безопасность жизнедеятельности
  • Административное право
  • Авиация и космонавтика
  • Кулинария
  • Наука и техника
  • Криминология
  • Криминалистика
  • Косметология
  • Коммуникации и связь
  • Кибернетика
  • Исторические личности
  • Информатика
  • Инвестиции
  • по Зоология
  • Журналистика
  • Карта сайта
  • План-конспект урока Розмітка тонкого листового металу

    План-конспект урока Розмітка тонкого листового металу

    Міністерство освіти України

    Криворізький державний педагогічний університет

    Індустріаліно-педагогічний факультет

    План - коспект уроку з теми:

    Розмітка тонкого листового металу

    Розробив: ст.гр.ТПІА-00-1

    Кривов Д.Л.

    Перевірила: Гура Л.В.

    Кривий Ріг

    2004

    Урок№ 1 клас 5-а

    дата: 25.02.2004

    Тема: ромітка тонкого листового металу.

    Мета:

    Дидактична: дати основні поняття про розмітку та види інструментів для

    розмітки.

    Виховна: виховати у дітей працелюбність та уважність.

    Розвиваюча: розвинути у дітей просторове уявлення.

    Міжпредметні зв’зки: з геометрією, кресленням, малюванням, фізикою.

    Наочність: плакати.

    Об’кт праці: розгортка коробки.

    Тип уроку: комбінований

    Хід уроку:

    І. Організаційний момент:

    Я запрою учнів до класу, відмічаю відсутніх і перевіряю підготовку

    класу до заняття: щоденники, зошити, олівець, ручку, спнцодяг.

    ІІ. Повторення раніше вивченого матеріалу:

    Повторення раніше вивченого матеріалу розпочинаю з роздачі дидатичних

    карток для проведення фронтального опитування учнів. Роздаю 50-70% карток

    учням, з іншими працюю в усній формі. Для цього виношу на опитування такі

    питання:

    Чому метал нагрівають перед прокаткою?

    Які види тонкого листового метулу ви знаєте?

    Який листовий метал називають жестю?

    Де використовують тонкий листовий метал?

    ІІІ. Мотивації і актуалізації

    Від того, наскільки точно буде виконана розмітка, залежить якість

    деталі і кількість видходів.

    ІV. Викладання нового матеріалу.

    Переходжу безпосередньо до викладання нового матеріалу.

    Розміткою називається нанесення на обробляєму деталь або заготовку

    так званих розміточних рисок, які і визначають контури деталі, або місця,

    яке потрібно обробити.

    Основне призначення розмітки заключається в указанні границь, до яких

    потрібно обробляти заготовку.

    Інстументи для зозмітки: слюсарна лінійка, чертилка, циркулі зі

    знімними ніжками, транспортир і т.д.

    Основною відмінністю від розмітки по дереву є те, що малюнок,

    нанесений на сталь олівцем не залишається, а тому використовується

    чертилка.

    Правильне тримання чертилки:

    IV. Закріплення вивченого матеріалу:

    Для закріплення вивченого матеріалу ставлю такі питання:

    Що називається розміткою?

    Які інструменти для розмітки ви знаєте?

    Чим відрізняється розмітка по металу від розмітки по дереву?

    V. Практична робота:

    а) Вступний інструктаж:

    У вступному інструктажі нагадую дітям про типи ліній і првила їх

    застосування.

    б) Поточний інструктаж:

    Під час роботи обходжу робочі місця, звертаю увагу на робочу позу,

    правильним застосуванням інструменту і т.д.

    Якщо більшість учнів допускає помилки у виконанні роботи, зупиняю

    робочий процес і проводжу ще один інструктаж.

    в) Зеключний інструктаж:

    Проводжу ануліз виконаної роботи, висталляю оцінки.

    VI. домашнє завдання.

    Виконати розгортку з картону.


    Приглашения

    09.12.2013 - 16.12.2013

    Международный конкурс хореографического искусства в рамках Международного фестиваля искусств «РОЖДЕСТВЕНСКАЯ АНДОРРА»

    09.12.2013 - 16.12.2013

    Международный конкурс хорового искусства в АНДОРРЕ «РОЖДЕСТВЕНСКАЯ АНДОРРА»




    Copyright © 2012 г.
    При использовании материалов - ссылка на сайт обязательна.